Apmacība – Kursi

KURSI

KURSI

Izmēģinājuma ieniršana vasaras sezonā notiek vienā no karjeriem Rīgas apkaimē, bet ziemas sezonā – baseinā.
Jums tiks izsniegts inventārs niršanai, un savu pirmo ieniršanu zemūdens pasaulē Jūs veiksiet instruktora pavadībā.

Īpaši tiem, kuri sen nav niruši. Pieredzējis instruktors palīdzēs jums atjaunināt aizmirstās iemaņas.

Kurss PADI Open Water Diver ir vispopulārākais  un ir kā caurlaide uz aizraujošo piedzīvojumu zemūdens pasauli. Tas ir zemūdens peldēšanas apmācības iesākuma pamat kurss.

Pēc kursa beigšanas tiek saņemts PADI Open Water Diver sertifikāts, kas ir atzīts visā pasaulē. Lai to saņemtu, ir nepieciešams iziet teorētisko kursu, veikt 5 ieniršanas baseinā, 4 ieniršanas atklātā ūdenī, noslēgumā nokārtot eksāmenu.

Open Water Diver sertifikāts dod tiesības nirt divatā ar pārinieku pat bez profesionāļa klātbūtnes. Tiem, kuri jau nodarbojas pēc programmas PADI Discover Scuba Diving vai kuriem ir PADI Scuba Diver sertifikāts, ir nepieciešams uzzināt no instruktora, kuri vingrinājumi var tikt pārieskaitīti.

Saņemt PADI Open Water Diver sertifikātu var praktiski jebkurš cilvēks, sākot no 10 gadiem un vecāks, ja viņš ir vesels un atrodas normālā fiziskā formā. 10-14 gadu vecuma bērniem ir programma PADI Junior Scuba Diver.

Iziet apmācību var kā grupā, tā arī individuāli. Programmas elastīgums ir praktiski neierobežots. Izvēlieties savu individuālo apmācības grafiku un sazinieties ar instruktoru.

Teorētiskā daļā Jūs uzzināsiet, ko no medicīnas viedokļa izjūt cilvēks zem ūdens, kāda ir elpošanas aparāta uzbūve, uzzināsiet zemūdens peldēšanas attīstības vēsturi.

Praktiskajās nodarbībās Jūs iemācīsieties pareizi elpot, prasmīgi ienirt un uzpeldēt, izmantot vesti – kompensatoru, regulatoru u.t.t., apgūsiet speciālos žestus, ko izmanto zem ūdens, apgūsiet peldēšanas tehniku zem ūdens.

Baseina noma, zemūdens peldēšanas inventārs ietilpst kursa cenā.

Pēc visu nodarbību iziešanas ir nepieciešams veikt 4 ieniršanas atklātā ūdenī. Jums visērtāk to būs izdarīt vasarā ūdenstilpnēs vai izbraucienu laikā uz siltajām zemēm, piemēram, uz Ēģipti.

Pēc apmācības beigām (baseins + atklāts ūdens) Jūs iegūstat starptautiskā parauga sertifikātu. Tam nav spēkā esamības laika ierobežojumu, un tas tiek pieņemts jebkurā zemeslodes punktā.

Paaugstinātais līmenis. 

Lai iestātos kursā, ir vajadzīgs OWD sertifikāts vai līdzvērtīgs. Pēc sekmīgas kursa iziešanas nirējs saņem sertifikātu ar atļauju ienirt līdz 30 m.

Kurss ietver sevī 5 ieniršanas ar dažādiem apstākļiem, un teoriju pie tām:

  • Dziļūdens ieniršana -30 m.
  • Navigācija.
  • Ieniršana sausā tērpā.
  • Ieniršana ar bagātinātu gaisu.
  • Ieniršana nakts laikā.

Ir iespējami arī citi varianti.

Pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanas kurss. Ilgums 3 stundas.  

Nepieciešams, iestājoties kursos:

Rescue diver, Divemaster, instructor.

Lai iestātos kursā, ir vajadzīgs Emergency First ResponseАOWD  sertifikāts vai līdzvērtīgs.

Kurss ietver sevī 5 ieniršanas, nelaimē nonākušu akvalangistu glābšanas iemaņu atstrādāšana un četras teorētiskās nodarbības.

Lai iestātos kursā, ir vajadzīgs Emergency First ResponseАOWD  sertifikāts vai līdzvērtīgs.

Pirmais profesionālais līmenis, kas dod tiesības strādāt par zemūdens niršanas gidu. Ar šo sertifikātu varēsi strādāt daivinga centros jebkur Pasaulē, kur ir izplatīts zemūdens niršanas tūrisms. Sniedzam rekomendācijas un ieteikumus. 

Apmācības programma ir paredzēta 7 dienām (pilna diena). Ar lielu teorētisko un praktisko nodarbību apjomu.